Wstydliwy temat

Żyjemy obok siebie. Każdy z nas w coś wierzy lub też nie wierzy ale wierzy w nieistnienie tego kogoś lub czegoś. Ja chętnie sięgam do http://slowo.pl i stąd dzisiejsze słowo dnia.

Zatrzymał się Mojżesz w bramie obozu i zawołał: Kto jest za Panem, do mnie!
Księga Wyjścia 32:26 / Biblia Tysiąclecia
Lekcja na dziś

Czasami mogą nas spotkać w życiu sytuacje, w których będziemy musieli opowiedzieć się za Panem, odcinając się od błędu i grzechu. Doświadczyłem tego osobiście, gdy musiałem zerwać przyjaźń z osobami, które podawały się za uczniów Chrystusa, ale uporczywie głosiły na Jego temat kłamliwe i bluźniercze nauki. Jako młodemu wierzącemu niełatwo było mi zająć właściwe stanowisko, ale Pan udzielił mi siły, bym oświadczył moim znajomym, że gorszą mnie swoją niewiarą w Bóstwo Chrystusa. Drodzy Czytelnicy, zapewniam was, że coraz więcej będzie okoliczności, w których trzeba będzie okazać lojalność wobec Boga i Jego Słowa.

Informacje Kolecja
Pełnoetatowa mama, uśmiechnięta optymistka, uwielbiająca prace w ogrodzie czy też ogródku, szycie, haftowanie i takie tam babskie sprawy. Z zachwytem obserwująca jak szybko zmienia się dziecko, fascynatka edukacji domowej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: